Inspiracja designem

Intra jest firmą specjalizującą się w produktach ze stali nierdzewnej. Opracowujemy produkty do kuchni i publicznych pomieszczeń sanitarnych. Mamy długą tradycję rozwoju i projektowania produktów. Od klasycznych modeli aż po najnowsze modele, takie jak Millinox i Icon. Zawsze kładliśmy największy nacisk na jakość i wzornictwo. We współpracy z czołowymi projektantami otrzymaliśmy wiele wyróżnień i nagród dla produktów, które łączą w sobie ekskluzywny design z ich funkcjonalnością.

Skandynawskie wzornictwo

Skandynawskie wzornictwo znane jest z połączenia czystej elegancji ze ścisłymi wymogami dotyczącymi jakości i funkcjonalności. Unikalne i proste linie, wysokiej jakości materiały i małe, subtelne detale, które zostają doceniane po wielu latach użytkowania. Od początku swojego istnienia, marka Intra reprezentowała z dumą skandynawskie wzornictwo we współpracy z czołowymi projektantami, takimi jak Odd Thorsen i Bruno Oldani. Produkty marki Intra są projektowane i produkowane w Skandynawii. Dla wielu są wzorem minimalistycznego, skandynawskiego designu.

Znak jakości

Marka Intra została kilkakrotnie uhonorowana prestiżową nagrodą Design Excellence. Nagroda ta jest wyrazem uznania dla udanego wykorzystania wzornictwa do tworzenia innowacyjnych produktów i rozwiązań. Jest ona także znakiem rozpoznawczym firmy, a co za tym idzie jej produktów, które są wybierane przez klientów. Intra otrzymała również kilka międzynarodowych nagród za wzornictwo.

Pomieszczenia sanitarne

Marka Intra podnosi standard w pomieszczeniach sanitarnych, z których większość z nas korzysta każdego dnia. Pomieszczenia te są ważną częścią budynków użyteczności publicznej – mogą pokazać ich charakter i niepowtarzalność. To miejsca, w których istnieją specjalne wymagania dotyczące funkcjonalności, łatwości obsługi, wzornictwa i estetyki. Pomieszczenia sanitarne muszą spełniać złożone potrzeby, jednocześnie będąc w stanie wytrzymać bardzo intensywne ich użytkowanie bez pogorszenia jakości i wyglądu. Dlatego właśnie stal nierdzewna jest właściwym materiałem dla tych miejsc. Ten unikalny materiał o szczególnych cechach i zaletach stał się znakiem rozpoznawczym naszej firmy. Dlatego też marka Intra jest często wybierana do ambitnych, bezkompromisowych projektów, w zakresie jakości, funkcjonalności oraz estetyki ich wykonania.