Linia Millinox i Icon

Intra posiada długą tradycję w dziedzinie rozwoju i projektowania produktów. Od wielu lat współpracuje z czołowymi projektantami w tej branży. Począwszy od modeli klasycznych, aż do naszych najnowszych modeli, takich jak Millinox i Icon skupiamy się nieprzerwanie na jakości i wzornictwie. Firma Intra zdobywa nagrody i wyróżnienia, ponieważ jej innowacyjne produkty są związane z wyjątkowym wzornictwem i ponadczasową funkcjonalnością.

 

Pomieszczenie sanitarne jest ważnym miejscem w każdym budynku. Nie tylko dlatego, że większość z nas spędza znaczną część naszego dnia w publicznych miejscach sanitarnych, ale w równym stopniu dlatego, że pod wieloma względami są one wizytówką budynku. Jest to również pomieszczenie, w którym muszą być spełnione dość szczególne wymagania pod względem funkcjonalności, łatwości obsługi, wzornictwa i estetyki. Skandynawskie wzornictwo znane jest z tego, że łączy czystą elegancję z rygorystycznymi wymaganiami w zakresie jakości i funkcjonalności. Czyste i proste linie, wysokiej jakości materiały oraz małe, subtelne szczegóły, które będzie można docenić nawet po wielu latach użytkowania

 

Oferta produktowa marki Intra obejmuje przede wszystkim podajniki na ręczniki papierowe, dozowniki mydła, pisuary, umywalki, pojemniki na papier toaletowy oraz komory gospodarcze i przemysłowe. Seria produktów Millinox to wzór o podwójnym podłożu z satynowanym wykończeniem. Serię tę stworzył Odd Thorsen, jeden z najważniejszych i najlepszych projektantów. Thorsen do projektowania podchodzi z pewną systematyką, więc wszystkie jego projekty cechuje funkcjonalność i estetyka.

 

Wyrazista forma Icon to seria akcesoriów toaletowych zaprojektowana przez Odda Thorsena za pomocą prostych, wyrazistych kształtów. Szczotkowana powierzchnia uwydatnia przejrzysty wzór. Wszystkie produkty wykonane są ze stali nierdzewnej, czyli z materiału wytrzymałego i higienicznego, który nie wymaga konserwacji i jest łatwy do czyszczenia.

 

 

Wyłącznym dystrybutorem powyższych produktów w Polsce jest firma AGED Sp. z o.o.